top of page
DENİZLİ EN İYİ EMLAKÇI

BURAK
    HAKKINDA

GAYRİMENKUL 
              DANIŞMANI

Burak Onbaşıoğlu bir gayrimenkul danışmanı olarak 2021 yılından itibaren Denizli merkez olmak üzere hizmet vermeye başlamıştır. Onu tercih eden kişilere güvenilir ve karlı bir hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

İnsanların bir mülk alırken ve satarken parayla değil , parayı kazanmak içinden hayatından verdiği zamanlarla aldığı anlayışını benimseyen Burak Onbaşıoğlu danışmanlık kavramını insanlara zaman ve mutluluk kazandırma seviyesine taşıyarak Dünya standartlarında bir hizmeti amaçlamıştır. Her mesleğin topluma en yüksek faydayı sağlaması gerektiğini savunurken , toplumda kötü bir izlenimi olan mesleğini  en saygın meslekler arasına taşımak için sürekli gelişime odaklanmaktadır. Danışanlar arasında güvenirliği ve dürüstlüğüyle emlak sektörüne yeni tanımlar kazandırmaktadır. 

MİMAR

Akdeniz Üniversitesi Mimarlık bölümünü başarıyla tamamlamış ve öğrencilik yıllarından itibaren mimarlık sektörlerinde çalışmıştır. Proje ve şantiye tecrübelerini kazanan Burak Onbaşıoğlu , danışanlarına ticaretlerine mimarlık tecrübesiyle sentezlediği bir hizmet sunarak en karlı ticaretleri sağlamış, aynı zamanda bu tecrübesi insanlarda güven yaratmaktadır.Mimarlık fikir yapısını hiç kaybetmeyerek çözüm odaklı, yaratıcı, ve analiz edici stiliyle ticaretlerinde insanlara farklı bakış açısı sunarak daha hızlı ve daha yüksek oranda sonuç almaktadır. Aynı zamanda mimarlıktan edindiği ileri sunum teknikleri satıcılara ve alıcılara yenilikçi bir deneyim sunmaktadır.  

MİMAR BURAK ONBAŞIOĞLU
EMLAKÇI BURAK ONBAŞIOĞLU

MÜZİSYEN

5 yaşındayken keman eğitimine başladı. Artık 20 senelik müzik hayatında profesyonel derecede keman çalmaktadır.Bu süre içerisinde kendine ud,gitar ve bağlama çalma meziyetlerini de ekleyen Burak Onbaşıoğlu , hayatı boyunca çok yönlü olmaya özen göstermiştir.Aynı zamanda çocukluğundan itibaren karate ile uğraşmış ve siyah kuşak derecesine ulaşmıştır.Başarının her zaman beyni çok yönlü çalıştırmayla artacağını düşünmektedir. 

bottom of page